دومین دوره آموزشی قدم به قدم رینو پلاستی و اندوسکوپی سینوس در خاور میانه

 

دومین دوره آموزشی قدم به قدم رینو پلاستی و اندوسکوپی سینوس در خاور میانه

Second Shiraz Rhinology International Course (SRIC)

 

28-25 فروردین ماه 94                                 شیراز- ایران

مورد تائید و حمایت :

 آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا (EAFPS)  

 آکادمی جراحان پلاستیک صورت و ترمیمی کشور های آسیایی (PAAFPRS)

  انجمن علمی راینولوژی ایران (IRS)

انجمن جراحان بینی اروپا (ERS)

ودانشگاه علوم پزشکی شیراز(SUMS)

 

این دوره آموزشی برای دومین بار در خاورمیانه با حضور اساتید برجسته و سرشناس بین المللی و داخلی برگزار می گردد. در این دوره تمامی  مراحل اعمال جراحی راینوپلاستی و اندوسکوپی سینوس از ابتدا تا انتها بصورت کامل و کاربردی آموزش داده خواهد شد.

 این همایش در تالار وصال هتل هما (شیراز) در فروردین ماه سال 94 برگزار خواهد شد. سخنرانان طی سه روز اول مراحل مختلف اعمال جراحی رینوپلاستی و اندوسکوپی را بصورت کاملا" عملی آموش داده (A-Z) و در روز چهارم حین اعمال جراحی زنده ،نظرات خود را با شرکت کنندگان در میان خواهند گذاشت. با توجه به هزینه های گزاف و مشکلات شرکت در چنین دوره های آموزشی در خارج از کشور ،برآن شدیم تا با برگزاری این دوره برای دومین بار در ایران به ارتقای سطح علمی همکاران و دوستان کمک نموده ،شاهد افزایش توانمندی هر چه بیشتر همکاران در این زمینه باشیم . با توجه به درخواست همکاران ارجمند در این دوره مراحل عمل جراحی اندوسکوپی سینوس نیز بصورت کاملا کاربردی آموزش داده خواهد شد. 

  طی اولین دوره برگزاری این همایش شاهد حضور فعال شرکت کنندگان از 22 کشور در بهمن ماه سال 92 بودیم که خوشبختانه  سطح بالای آموزش و نحوه برگزاری آن مورد توجه و علاقه متخصصین قرار گرفت. با توجه به سطح بسیار مطلوب برگزاری این همایش و اضافه کردن اولین دوره آموزش قدم به قدم اندوسکوپی سینوس ،این کورس آموزشی مورد توجه کلیه متخصصان داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

 در این دوره همزمان کارگاه عملی آموزش تزریق بوتاکس و ژل نیز برگزار خواهد گردید. این دوره نیزهمانند دوره گذشته دارای حداکثر امتیاز بازآموزی جهت گروههای مختلف خواهد بود و در پایان گواهی شرکت در همایش صادر خواهد گردید. 

 

  جهت تسهیل حضور همکاران در این دوره آموزشی،اقدامات مناسبی در خصوص امکان رزرو هتل با استفاده از تخفیف ویژه صورت پذیرفته است که شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی همایش و تماس با گروه برگزار کننده از این شرایط خاص استفاده نمائید. با توجه به محدودیت اسکان همکاران جهت استفاده از این تسهیلات و سایر تخفیفات در نظر گرفته ، لطفا" در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

تلفن :7774 726 0939                                                                         

فاکس:1111 82 362 071

                                                                

 لازم به ذکر است که همزمان با برگزاری این دوره ،نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی با حضور شرکت های معتبر خارجی و داخلی نیز برگزار خواهد گردید.

 با توجه به حضور شما در پایتخت فرهنگی ایران (شیراز) در مناسب ترین فصل سال امکان استفاده از برنامه های فرهنگی و جانبی شامل تورهای تفریحی ، نیز فراهم گردیده است.

تلاش کرده ایم تا با برنامه ریزیهای مناسب،این دوره آموزشی را با بهترین شرایط جهت استفاده هر چه بهتر همکاران برگزار نمائیم.

چشم انتظارحضور همکاران و دوستان در این همایش خواهیم بود.

زمان انتشار: چهارشنبه 21 آبان 1393 (5 سال قبل)
تعداد بازدید: ۱۳۷۴