اخبار پزشکی

جلسه هماهنگي اولين گردهمايي پزشكان ورودي 53 و 54 تشكيل شد

جلسه هماهنگي اولين گردهمايي پزشكان ورودي 53 و 54 تشكيل شد 


لینک خبر کلیک کنید

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: كميته برگزاري هماهنگي اولين گردهمايي پزشكان ورودي 53 و 54 روز شنبه هفتم شهريورماه 94 با حضور در دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان اهم برنامه‌هاي اين مراسم را به بحث و تبادل‌نظر گذاشتند.

بنابر گزارش دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه، در اين جلسه كه با حضور نمايندگان دانش‌آموختگان ورودي سال 53 و 54 دانشكده پزشكي برگزار شد، دكتر بهادري رئيس دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان با اشاره به روند تأسيس دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان يادآور شد، تأسيس اين دفتر مقدمه‌اي براي ايجاد شبكه جهاني ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه بوده و طي سال‌هاي 84 الي 94 جلسات و گردهمايي نيز براي گروه‌هاي مختلف پزشكي، داروسازي، دندانپزشكي، بهداشت، پرستاري و مامايي برگزارشده است. 
وي تشكيل جلسات همفكري با دانش‌آموختگان برجسته و صاحب‌نظر دانشگاه و جمع‌آوري اطلاعات مربوط به دانش‌آموختگان طي سال‌هاي گذشته را از ديگر فعاليت‌هاي اين دفتر عنوان كرد و افزود: اعتبار جهاني هر دانشگاه به دانش‌آموختگان با توانايي علمي بالاي آن بستگي داشته و اين دفتر سعي دارد از طريق شناسايي و ارتباط با اين دانش‌آموختگان ضمن فراهم‌سازي زمينه همكاري‌هاي علمي مشترك، دانشگاه را در بهره‌مندي از اين پتانسيل علمي همراهي نمايد.
رئيس دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان در ادامه با اشاره به جشن‌هاي يكپارچه فارغ‌التحصيلي، كنگره‌هاي علمي برگزارشده و جلسات تقدير از استادان برجسته تأكيد كرد: دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان متعلق به‌تمامي دانش‌آموختگان آن در همه گروه‌هاي آموزشي بوده و دست ياري تمامي اين عزيزان را براي حمايت از دانشگاه محل تحصيل خود به گرمي مي‌فشارد.
در بخش ديگري از اين جلسه دكتر رزم پا توضيحاتي در خصوص زمان و مكان مراسم ارائه كرد و از حاضرين جلسه خواست تا نظرات خود را در خصوص محتوا و نحوه برگزاري اين مراسم بيان كنند.
پس از بحث و بررسي بر سر موضوعات مطرح‌شده مسئوليت‌هاي هريك از اعضاي كميته اجرايي تعيين شد و مقرر گرديد اين گردهمايي روز پنج‌شنبه نهم مهرماه سال جاري از ساعت 17 الي 22 در محل موزه ملي تاريخ علوم پزشكي با حضور دانش‌آموختگان ورودي سال‌هاي 53 و 54 دانشكده پزشكي و با همراهي تعدادي از استادان پيشكسوت و برجسته دانشگاه برگزار شود.

زمان انتشار: (4 سال قبل)
تعداد بازدید: ۱
*