گزارشات

چهارمین کنگره بین المللی انجمن علمی راینولوژی ایران مهرماه 1392

 

گزارش چهارمین کنگره بین المللی راینولوژی ایران

 

همکاران عزیز انجمن راینولوژی

 

چهارمین کنگره رینولوژی و جراحی پلاستیک صورت ایران از تاریخ 17-19 مهر ماه 92 با حضور بیش از 550 نفر از متخصصان گوش , گلو , بینی و جراحی سر و گردن و تعداد زیادی از همکاران جراحی پلاستیک و ترمیمی , جراحان فک و صورت , جراحان عمومی , چشم پزشکان , متخصصین پوست و مو , رزیدنتها , پزشکان عمومی و سایر علاقمندان برگزار گردید .

 

در این کنگره 50 سخنرانی , 15 پانل بحث و گفت و گو , 9 دوره آموزشی , 3 کارگاه آموزشی و 30 مقاله ارائه گردید که مجموعا برای شرکت کنندگان 15 امتیاز باز آموزی بهمراه داشت .

 

در طی 3 روز برگزاری کنگره , چهار سالن همایشهای رازی شاهد حضور بیش از 16 نفر از اساتید و متخصصین برجسته در زمینه آندوسکوپی بینی و سینوس , جراحی پلاستیک بینی و رینولوژی , جراحی پلاستیک صورت از کشورهای آمریکا 3 نفر , آلمان 3 نفر , بلژیک 4 نفر , ایتالیا 2 نفر , کانادا 1 نفر , سوئیس 1 نفر , پرتقال 1 نفر , مصر 1 نفر بوده که زمینه خوبی برای تبادل دانش و اطلاعات همکاران عزیز شرکت کننده را فراهم آورد.

 

حضور بیش از 60 شرکت تجهیزات پزشکی در این کنگره امکان آشنایی دوستان را با آخرین وسایل و دستگاههای مرتبط با رشته رینولوژی را بهمراه داشت.

 

درشب جشن , میهمانی با شکوهی با حضور بالغ بر750 نفر از خانواده های همکاران با اجرای هنرمند معروف آقای داریوش کاردان و اجرای موسیقی توسط گروه 16 نفره رستاک شادی آفرینی خاطره دوستان را فراهم نمود . همچنین در این مراسم از 9 نفر از پیشکسوتان رشته ENT قدردانی بعمل آمده , ضمن معرفی میهمانان خارجی به حضار هر یک خاطره ای از حضور خود در ایران را بیان نمودند .

 

همکاران عزیز مستحضر هستید که برگزاری کنگره ای با این وسعت جز با مساعدت و همکاری ریاست و اعضاء هیئت مدیره   انجمن رینولوژی ایران و فعالیت مستمر بیش از 32 نفر از دوستان در غالب کمیته علمی و اجرایی بمدت 16 ماه میسر نمی شد .

 

و در پایان ضمن تشکر از جناب آقای دکتر هوشنگ زادان فرخ ریاست کنگره , از آقای دکتر ابراهیم رزم پا دبیر علمی کنگره  بخاطر تدوین دقیق برنامه آموزشی کنگره و آقای دکتر علیرضا مصباحی روابط خارجی کنگره بخاطر نقش موثری که در حضور میهمانان خارجی داشته اند سپاسگزاری می نمایم .


                           دبیر انجمن علمی رینولوژی ایران

                                  دکتر ابوالحسن قیصری

زمان انتشار: (5 سال قبل)
تعداد بازدید: ۱